Otomasyon Hizmetleri

Dijitalleşen Dünyada Yerinizi Alın !

Otomasyon ve Satış

Otomasyon sistemi, işletme sahiplerine ve çalışanlarına kolaylık sağlayan, çeşitli dijital araçlar vasıtasıyla işleyen bir sistemdir. Özellikle hizmet sektöründeki artış ile birlikte otomasyon sistemlerine olan ihtiyaç büyümüştür. Code Center Yazılım olarak sizlere, iş hayatınızı kolaylaştıracak otomasyon hizmetleri sunuyoruz. Otomasyon hizmetleri kapsamında restoran, cafe, bar vb. işletmelerin yoğunluğuna ayak uyduracak, sorunsuz çalışacak yazılım hizmetleri vermekteyiz. Otomasyon sistemi ne kadar hızlı işler ise verimlilik de o kadar fazla olacaktır. Bu sistemler, restoran tarzı işletmelere sipariş verilme aşamasından ödeme sürecine kadar pratik çözümler sağlıyor. Dokunmatik ekran üzerinden hemen her şeye ulaşabiliyorsunuz. Otomasyon hizmetlerimiz ile tek bir ekrandan tüm şubelerinizi yönetebilir, aynı anda birçok yerde olabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışına sahip küçük ya da büyük ölçekli tüm firmalar işlerini otomasyon sistemleri üzerinden yürütmektedirler. Bunun amacı; çok sayıda hizmeti, az iş gücü ile en üst düzeyde sunabilmektir. Bilgisayar, dokunmatik ekran, el terminalleri ve tabletler gibi çeşitli araçlar ile otomasyon sistemleri kullanılabilir. Otomasyon sistemleri üzerinden eş zamanlı bildirim alınması, çalışma sırasında zamandan kazandırmakla kalmaz aynı zamanda insan kaynaklı hata payınıda ortadan kaldırmaktadır.

Code Center Yazılım olarak, deneyimlerimiz ve bilgilerimiz ile her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak hizmetler vermeye özen gösteriyoruz. Otomasyon sistemleri hakkında öğrenmek istediğiniz ve merak ettiğiniz her şey için bize ulaşabilir, desteğimizi alabilirsiniz.

Tüm Perakende Satış Firmaları İçin Otomasyon Hizmetleri !


Market, Bakkal ve Büfeler

Restoranlar ve Cafeler

Mağazalar

FastFood

Optik ve Eczaneler

Petshoplar

Çiçekçiler

Eğlence ve Oyun Salonları

Perakende Firmaları

  1. İş sahibi – Çalışan – Müşteri arasında hızlı bir iletişim sağlar.

  2. İş bölümü kolaylaşır.

  3. Çalışanların takibi kolaylaşır.

  4. Verimlilik artar.

  5. Zamandan kazanılır.

  6. Hata payı en aza indirilir.

  7. İnsan gücü azalır.

Code Center Yazılım Hizmetleri

Yardıma ihtiyacınız mı var?


İLETİŞİM