Kurumsal

Dijitalleşen Dünyada Yerinizi Alın !

Biz Kimiz ?
Code Center Yazılım, Mersin merkezli kurulmuştur. Ancak online hizmet olanakları ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Teknolojinin sunduğu imkanları yazılım hizmetlerine taşıyan, çözüm odaklı bir yapılanmadır. 
Tüm süreçleri profesyonel şekilde yürüten, deneyimli bir ekip ile çalışır. Proje analizi, tasarlama, kodlama ve test aşamaları uygulayarak taleplerinizi en doğru şekilde sonuca kavuşturur.
Kurumsal web sitesi, E-Ticaret sistemleri için gerekli altyapıyı sağlar. Hizmetlerini, mobil alana taşımak isteyen müşterilere özel mobil uygulamalar üretir. İş akışına büyük kolaylık sağlayacak, çeşitli otomasyon hizmetleri sunar.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlaşıyışını esas alır. Web sitesi, mail ve telefon numaraları üzerinden müşterilerine iletişim olanağı sağlar. Proje sürecinde müşteriyi bilgilendirir, gerekli verileri aktarır. Müşterinin beklentisine göre projeyi tasarlar ve en iyi hizmeti sağlayana kadar çalışmalarına devam eder.
Code Center Yazılım iletişim adreslerinden, Web sitesi, E-Ticaret, mobil uygulama ve otomosyon sistemleri hakkında sorularınızı ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Web Tasarım

Mobil Uygulamalar

E-Ticaret Sistemleri

Otomasyon Hizmetleri

Kodlama Süreci

 1. Mersin Yazılım Şirketi Code Center

  Araştırma

  Yazılım projesinin ilk etabında projenin ihtiyaç duyduğu ana modüller araştırılmalı, (software requirements specification) proje amaçları ve hedefleri detaylandırılmalıdır. Proje varsayımları göz önüne alınmalı kullanıcıya yönelik faydaları değerlendirilmelidir. Projede zaman kaybı yaratacak önemsiz veya etkisiz özellikler bir sonraki faza aktarılabilmelidir. Bu sayede proje sürecinizi uzatmadan tamamlanmış olacak ve bu özelliklerin gerekli olup olmadığı tekrar analiz edilebilecektir. Kullanılacak en doğru yazılım dili, yazılım mimarisi, sunucu gereksinimleri belirlenmelidir.

 2. Mersin Yazılım Şirketi Code Center

  Planlama

  Yazılım projesi, süreçlerin doğru ve profesyonel şekilde yönetilmesiyle hayata geçebilmektedir. Başarılı bir yazılım geliştirme süreci için her aşamanın ayrıntılı bir şekilde planlaması yapılmalı, süreçlerin en sağlıklı şekilde yönetilmesi sağlanmalıdır. Yazılım projeleri dört temel süreçten oluşmaktadır;

  1. İhtiyaç ve Proje Analizi
  2. Tasarım
  3. Kodlama
  4. Test

 3. Mersin Yazılım Şirketi Code Center

  Analiz

  Sistem gereksinimlerin ve paydaşların ihtiyaçlarının belirlendiği, arayüzlerin, sistem tasarımlarının nasıl olacağına karar verilen ve sistemin, gereksinimlerin özetinin oluşturulduğu kısımdır. Ayrıca analiz yapmamızın belirli amaçları vardır. Peki nedir bu amaçlar ?

  1. Yazılımın ya da sistemin sınırlarının belirlenmesi
  2. Kullanıcı gereksinimlerinin çözüme ulaştırılması
  3. Sistemin kalitesinin belirlenmesi
  4. Kalitenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan gereksinimin geliştirilmesi
  5. Paydaşların önceliklerinin belirlenip , görüşülmesi
  6. Gereksinimlerin kategoriler halinde sınıflandırılması ve alt sınıflara ayrılması

 4. Mersin Yazılım Şirketi Code Center

  Çözüm

  Güçlü bir yazılım mimarisi ile çalışılmalı ve sonradan çıkabilecek tüm isteklere kolaylıkla cevap verebilecek şeklide kodlama yapılmalıdır. Projen ekip tarafından bir takım çalışması halinde yönetilebilmesi, raporlanabilmesi, izlenebilmesi sağlanmalıdır. Modüllerin hızlı çalışması için sayfa içerisinde aşırı sorgu olmamasına özen gösterilmeli, en iyi uygulamalar (Best Practices) üzerinde araştırmalar yapılmalıdır. Önceden belirlenen gereksinimlerin karşılanıp, karşılanmadığı doğru çıktıyı üretip, üretmediği testleri yapılmalıdır. Güvenlik testleri yapılarak, sistemdeki açıklıklar kapatılmalıdır. Stres testleri ile sistemin dayanıklılığı test edilmeli, gerekli yerlerde sorgular optimize edilerek çözüm safhası tamamlanmalıdır.

Responsive Tasarımlar

Web Siteniz Tüm Cihazarlarda Kusursuz Görünecektir: Bilgisayar, tablet yada mobil.

Yönetim Paneli

Siteniz Üzerindeki Her Piksel Yönetiminiz Altında.

UI Kit

Web, Mobil ve E-Ticaret Sistemlerimizde Size Özel Tasarımlar Yapmaktayız.

SEO Optimizasyonu

Arama Motorlarının İsteklerini Karşılayarak Üst Sıralarda Yer Almanızı Sağlıyoruz.

Yüksek Performans

Kodlama Mantığımız İle Yüksek Performanslı Yazılımlar Üretiyoruz.

Destek

Tüm Sorularınıza Yanıt Bulmanız İçin Burdayız.

Code Center Yazılım Hizmetleri

Yardıma ihtiyacınız mı var?


İLETİŞİM